O NÁS

Společnost HAKR spol. s r.o. vznikla v roce 1991 jako prodejna s elektroinstalačním materiálem. Prudkým nárůstem obratu a počtu zákazníků došlo záhy k rozšíření o velkoobchodní prodejní sklad resp. obchod ve velkém.

Hlavním předmětem činnosti naší společnosti je koupě zboží za účelem dalšího prodeje a prodej – převážně elektroinstalačního materiálu a spotřební elektroniky, bílého a černého zboží. Jeho dodavateli jsou prakticky všichni významní čeští výrobci a řada dodavatelů ze zahraničí.

Naší předností je skladování komplexního sortimentu elektroinstalačního zboží v poměrně masivním objemu, který umožňuje odběrateli při nákupu u naší firmy zakoupit prakticky vše, co pro svou činnost potřebuje, skladem máme více jak 8100 skladových položek. Operativně přistupujeme i ke speciálním přáním našich zákazníků.

Mezi odběrateli převažují elektromontážní firmy, stavební společnosti a firmy zabývající se údržbou.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujicímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.